Agencja wydawniczo-reklamowa FEDRAA istnieje na rynku od 2000 roku. Na początku zajmowaliśmy się jedynie sitodrukiem. Jednak z biegiem czasu nasza oferta ciągle się poszerzała. Dziś to nie sam sitodruk, ale także offset, tampondruk, szyldy, grawerton. Obok usług typowo poligraficznych w swojej ofercie posiadamy również materiały reklamowe takie jak: balony, breloki, długopisy, kubki, reklamówki, terminarze, zapalniczki, wyroby ze skóry, itp.

       Chcąc sprostać każdemu wyzwaniu i dotrzeć do jak największej grupy klientów postanowiliśmy zająć się tworzeniem stron internetowych. Agencja wydawniczo-reklamowa FEDRAA charakteryzuje się terminowością, solidnym i rzetelnym wykonaniem zleconych prac, nowatorskimi pomysłami w wykonywaniu projektów i kampanii reklamowych. Pracownicy naszej firmy posiadają długoletnie doświadczenie w branży reklamowej.

       Nasza współpraca nie koncentruje się jedynie na firmach ze Śląska, ale pozyskujemy klientów z całej Polski. Obsługujemy zarówno firmy, agencje reklamowe jak i osoby prywatne.