Usługi

01.

Poligrafia

Dostępne są w naszej firmie w szerokim asortymencie. Od standardowych wzorów: jednoplanszowych czy wieloplanszowych (pod indywidualny nadruk firmowy),książkowych (terminarze). Istneje możliwość wykonania kalendarza autorskiego w każdym z powyższych wariantów. Taki produkt może zostać uszlachetniony.

Katalog kalendarzy 2024 – 1

Katalog kalendarzy 2024 – 2

Katalog kalendarzy 2024 – 3

Nasza oferta zawiera naklejki drukowane na folii i papierze samoprzylepnym. Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz kolorystyczny folii wraz z możliwością wykonania dowolnych kształtów, na magnesie czy folii metalizowanych.

Pod zamówienie wykonujemy teczki papierowe, klejone bądź sztancowane (z wykrojnika). Opcjonalnie istnieje możliwość uszlechetnienia poprzez folię czy lakier. Ofertówki to produkt standardowy, na którym zamieszczamy logo firmowe.

Te gadżety szeczgólnie kierujemy instytucją kulturalnym, organizatorom imprez sportowych. Chorągiewki oraz proporczyki wytwarzamy wg. indywidualnych zapotrzebowań naszych Klientów.

Karta EURO to produkt o określonym standardzie. Wydrukowany w pełnym kolorze (4+4 kolor) na sztywnym kartonie o wysokiej gramaturze.Uszlachetniony z obu stron folią błyszczącą. Identyfikują go zaokrąglane narożniki oraz rozmiar 85 x 55 mm. Może pełnić rolę jako oferta firmy, kalendarzyk, karta rabatowa czy po prostu … wizytówka

(foliowe, papierowe, tekstylne) W standardzie oferujemy torby foliowe pod nadruk (o różnych kształtach, szerokiej kolorystyce). Torby papierowe i tekstylne wykonujemy pod indywidualne zamówienie Klienta.

Nadruki na odzieży reklamowej – koszulki, polówki, czapeczki, kurtki, itp. Możliwość zamieszczenia znaku firmowego na tkaninach bawełnianych i z tworzyw sztucznych. Indywidualne zamówienia na torby bawełniane, smycze reklamowe.

Zobacz katalog online

Druki nisko i wysokonakładowe. Na papierach o zróżnicowanej gramaturze, strukturze i kolorystyce. Z opcją pełnej introligatorni i wzbogacenia druku.

Druk materiałów stricte biurowych, tzn. koperty, papier firmowy, druki zamówień, bloczki zleceń. Wg. zapotrzebowań Klienta, również w niskich nakładach.

Zachęcamy do korzystania z usług w zakresie sitodruku i tampondruku. Nadruki wykonujemy także na materiałach Klienta po wcześniejszej ocenie powierzchni do nadruku.

02.

Outdoor

Reklamy na banerze zamieszczamy zadrukowując płótno bądź stosujemy wyklejkę folią – tę opcję proponujemy Klientom dokonującym częstych korekt w krótkim odstępie czasu.

O wyborze materiału wykorzystanego przy tych reklamach, decyduje w głównej mierze miejsce w którym będą one umieszczone. Kwestie szczegółów omawiamy z Klientem indywidualnie.

Proponujemy standardowe wzory produktów z PCV i aluminium. Pod konkretną specyfikę Klienta możemy wykonać produkty ze stali w połączeniu z PCV.

Nasza oferta zawiera szeroki zakres usług związanych z przygotowaniem powierzchni do oklejenie wraz z procesem wyklejania na zróżnicowanych materiałach.

Nasza oferta zawiera szeroki zakres usług związanych z przygotowaniem powierzchni do oklejenie wraz z procesem wyklejania na zróżnicowanych materiałach.

uslugi-outdoor-tymczas-2
03.

Gadżety

Posiadamy szeroką gamę długopisów; od jednorazowych poprzez metalowe oraz komplety piśmienne. Opcjonalnie zdobimy je nadrukiem reklamowym.

Dysponujemy brelokami o zróżnicowanych kształtach, pozwalających zadowolić najbardziej wyrafinowanych Klientów. Ze względu na bogatą ofertę zapraszamy do Naszego biura.

Klientom proponujemy szeroką gamę zapalniczek, ze względu na rodzaj oraz pełen wachlarz kolorystyki. Zapałki wykonujemy pod indywidualne zamówienie Klienta.

Ze względu na zróżnicowaną bazę Klientów, wykonujemy nadruki na kubkach w niskich oraz wysokich nakładach, techniką zapewniającą odpowiednią jakość.

Smycz to niezwykle popularny gadżet reklamowy, ze względu na niską cenę i dużą praktyczność – w przeciwieństwie do większości innych gadżetów, zazwyczaj jest używany przez klienta bardzo długo pełniąc swoją funkcję reklamową, na telefon, klucze, identyfikator, jako pamiątka z imprezy lub wydarzenia. Nasze smycze wykonujemy metodą sublimacyjną jak i sitodrukową w zależności od projektów jak i nakładu jaki zamawiają nasi klienci.

uslugi-gadzety-tymczas
04.

Inne

W zakres usług pieczątkarskich wchodzą m.in. gumki stemplarskie z automatem, stempel na kołku, pudełka (tzw. lekarskie), datowniki, numeratory. W naszej ofercie posiadamy wykonanie stempla metodą polimerową jak i metodą flesh. Istnieje opcja wykonania samej “gumy” stemplarskiej do istniejącego już automatu.

Druk na taśmach pakowych.

Druk etykiet do metkownic, cenówek i metek.

Mając na uwadze odbywające się imprezy okolicznościowe Klientów, dni otwarte, sympozja czy zjazdy proponujemy na tę okoliczność znaczki firmowe. W zależności od zasobności portfeli mogą być one plastykowe, metalowe zalewane masą żywiczną oraz grawerowane.

Wykonujemy opakowania na materiały chemiczne oraz przemysłowe. Możliwość zamieszczenia nadruku firmowego.

uslugi-inne-tymczas-2
Pozostałe usługi

Co jeszcze wykonujemy